KızlarBiliyor

Börekçi Dükkanı Açmak

Börekçi Dükkanı Açmak

Kendine yeni bir kurmak isteyenlere alternatif iş fikirleri arasında dikkat çeken bir işten bahsetmek istiyorum. Börekçi Dükkanı Açmak son dönemde oldukça ilgi çekmeye devam ediyor. İnsanların isten kendi ürettikleri börekleri isterse bayilik alarak satacağı börek işi oldukça getirisi yüksek işler arasında bulunmaktadır. Küçük bir dükkanda ne iş yapabilirim diye araştırma yapanlara bu işi önerebilirim. Bulunduğunuz bölgeye has lezzetler veya insanların ilgisini çekebilecek farklı lezzetleri sunarak sizde para kazanabilirsiniz. Bu neden ile Börekçi Dükkanı Açmak hakkında tüm merak ettiklerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Börek Dükkanı Ne Kadar Kazandırır

Her işte olduğu gibi bu işi tercih etmek isteyenlerin ilk aklına gelen bu işin getirisi ne kadar? Açılacak olan börekçi dükkanı için yapılan harcamaların geri dönüşü ne kadar bir sürede olur. Ayda kazanacağım para bu işe girmek için yeterli mi? bu veya buna benzer sorular her girişimci için çok önemlidir. Bu neden ile öncelikle şunu belirtmek isterim ki Börekçi Dükkanı Açmak son zamanların en çok getirisi olan ürün satışına imkan tanımaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ister kendi imalatınız isterseniz bayilik alacağınız firmanın ürünlerini rahatlıkla satabilir ve ciddi paralar kazanabilirsiniz. Doğru yerde ve doğru şartlar altında yapılacak olan bu iş sayesinde sizde ayda 5 Bin liradan 30 Bin liraya kadar bir gelir elde edebilirsiniz. Bu işi yapacak olanların kazanacağı para da ufak ayrıntılara dikkat etmesi ile çok daha artabilir. Bunun için aşağıda belirttiğimiz yöntemleri kullanmak veya geliştirmek sizin kazancınızı direkt olarak etkileyecektir.

İyi Bir Börekçi Dükkanı Nasıl Olmalı

Su böreği, Göçmen böreği. Tatar böreği, Kürt böreği ve bir çok çeşit börek satışı yapan dükkan bulunmaktadır. Bunların yanında kendi imalatı olan veya yöresel bilinen börekleri yaparak sizde para kazanabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi isteyenler Franchise börek bayiliği de alabilirler. Tabi ki bunun için belirli bir bedel ödemeniz gerekmektedir. Ortalama 10 bin lira ile 50 bin lira arasında değişen franchise bedelini ödeyerek sizde ülke genelinde tanınan bir markanın ürünlerini çok daha rahat satabilirsiniz. İsterseniz kendi imalatınızı kendiniz yaparak isminizi duyurmaya çalışabilir ve daha fazla kar marjı ile çalışabilirsiniz. Bu tamamen kendinizin karar vereceği bir olaydır.

İyi Bir Börekçi Dükkanı Nasıl Olmalı

Ne tür bir dükkan açacağına karar verenlerin bu işi yapmak istediği yeri iyi belirlemesi gerekmektedir. Ortalama 50 ile 100 metre karelik bir dükkan sizin bu işi yapmanız için yeterli olacaktır. Bunun ile birlikte bu işi yapmak isteyenlerin insanların sıklıkla kullandığı yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde bu tür bir dükkan bulması tercih edilmektedir. Kira ücreti çok yüksek olmayan Alış Veriş Merkezleri de sıklıkla tercih edilebilir. Bu tarz bir yerde belirtilen ölçülerde bir dükkan bulanlar başlangıç olarak 5 ile 8 masalık bir servis alanı oluşturması gerekir. Bunun ile birlikte yeni açılacak olan börekçi dükkanının tanıtımı ve reklamları yapmayı unutmayınız.

Börekçi Dükkanı Açmak Mantıklı mıdır?

Küçük sermayeli iş fikirleri arasında ilk sırayı alan börekçi dükkanı bir çok girişimcinin dikkatini çekmekte. Bu sektöre girecek olanlar ise bu işin mantıklı olup olmadığını düşünmeleri gayet doğal. Ticari faaliyette bulunacak olanların bunun büyük bir risk mi yoksa mantıklı mı olup olmadığını düşünmeleri kadar doğal bir şey yoktur. Bu konuda şunu belirtmek isterim ki gıda sektörü her geçen gün üzerine katarak artmaktadır. Sizde biran önce bu sektördeki yerinizi alın ve zaman kaybetmeyin.

Börekçi Dükkanı Açmak isteyenler yukarıda da belirttiğimiz gibi küçük ayrıntılara dikkat ederek büyük paralar kazanma imkanına sahipler. Sizde bu imkandan yararlanarak küçük sermayeler ile ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.