KızlarBiliyor

Halkbank İndirimli TOKİ Konut Kredisi 2018 Fırsatı

Halkbank İndirimli TOKİ Konut Kredisi 2018 Fırsatı

Toki tarafından yapılan konutlardan satın alan vatandaşlara % 20 peşin ödeme indirimi başladı. Sizde toki tarafından yapılan evlerden taksitli olarak satın aldıysanız peşin ödeme indiriminden yararlanabilirsiniz. Borcunun tamamını ödemek isteyenlere Halkbank İndirimli TOKİ Konut Kredisi 2018 Fırsatı sunmaktadır. Sizde erken ödeme indirimi ile konut kredisi kullanarak borcunuzu sabit taksitli ödeyebilirsiniz. 24 Nisan 18 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacak bu indirim imkanından yararlanmak isteyenler en yakın Halkbank şubelerine başvuruda bulunmalıdır.

Toki İçin Kredi Veren Banka 2018

Toplu Konut İdaresi tarafından yapılan konutlar sayesinde ev sahibi olan vatandaşlara bir fırsat daha sunulmakta. Kalan taksitlerini Halkbank şubesinden kredi kullanarak sabit bir ücrete çevirebileceğiniz gibi % 20 indirimden de yararlanabilirsiniz. Banka konut sahiplerine konut kredisi vererek kalan borçlarını enflasyon veya memur maaş artışı farklarına karşı sabit taksit imkanı sunmakta. Sizde kalan borcunuzdan % 20 erken ödeme indirimi alarak kalan borcunuzu sabit taksitler ile ödemek için 18 mayıs 2018 tarihine kadar yapılandırabilirsiniz. Bunun ile birlikte normal şartlarda % 1,15 ile % 1,30 arasında faiz oranı ile verilen konut kredisini de toki sahiplerine özel kredi faizi uygulanmaktadır.

Halkbankası Toki Kredisi Faiz Oranları 2018

Toki imkanları ile ev sahibi olanlara kredi veren tek banka Halk Bankası olarak dikkat çekmektedir. Banka ayrıca toki sahiplerine özel kredi faiz oranı uygulamaktadır. Halkbank İndirimli TOKİ Konut Kredisi 2018 Fırsatı ile sizde kalan borcunuza ekstra % 20 indirim alabilir ve aşağıda belirtilen faiz oranları ile sabit taksitli ödemeye devam edebilirsiniz. Halk bankası Toki Kredisi 2018 imkanlarından yararlanmak isteyenlere 10 bin liradan 100 bin liraya kadar kredi kullanmalarına imkan tanımaktadır. Sizde kalan borcunuzu bu bankadan alacağınız kredi ile sabit taksitli hale çevirebilirsiniz. Bu kapsamda Halk Bankası Toki Kredisi Faiz Oranları 2018 kampanyasında kredi kullanmak isteyenlere iki farklı faiz oranı uygulanmaktadır.

Halkbankası Toki Kredisi Faiz Oranları 2018

  • 50 bin liraya kadar halkbank toki konut kredisi kullanmak isteyenlere % 0,99 oranında faiz uygulanmaktadır.
  • 50 bin ile 100 bin lira arasında halkbank toki konut kredisi kullanmak isteyenlere % 1,06 oranında faiz uygulanmaktadır.

Verilen bu konut kredilerini isteyenler 30, 72, 84, 96, 108 veya 120 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz. Sizde kendinize uygun olan ödeme planı ile yapacağınız konut kredisi başvurunuzu bağlı bulunduğunuz bölgedeki Halk Bankası şubelerine giderek başlatabilirsiniz.

Toki İndirimli Konut Kredisi Kullanma Şartları

Yukarıda belirttiğimiz gibi Halkbankası şubelerinden indirimli toki konut kredisi kullanmak isteyenlerin taşıması gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartları taşıyanlar % 20 indirim fırsatı ile 120 aya kadar vadeli Halkbank Toki Kredisi 2018 başvurusunda bulunabilirler. Bu tür bir krediye sahip olmak isteyen toki sahiplerinden aranılan şartların neler olduğunu hatırlatmak gerekirse;

  • 24 Nisan ile 18 Mayıs tarihleri arasında başvuruda bulunmak
  • Toplam borcunun en az % 25 veya daha fazlasını ödemek isteyenler
  • Tokiye ödemekle yükümlü oldukları aidat borcunun bulunmaması
  • Tokiye ödemekle yükümlü oldukları emlak vergisi borcunun bulunmaması
  • Satışları 2016 yılı sonuna kadar gerçekleşmiş konut sahibi olmak
  • Vadesi 12 aydan az kalanlar başvuruda bulunamaz

Yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyanlar Halkbank İndirimli TOKİ Konut Kredisi 2018 Fırsatı imkanından yararlanabilirler. Bu imkandan yararlanmak isteyenler belirtilen tarihler arasında banka şubesine giderek başvuruda bulunmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.