KızlarBiliyor

İnstagram Story Gizlice Bakma

İnstagram Story Gizlice Bakma

Merak ettiğiniz bir kişinin hesabından İnstagram Story Gizlice Bakma yöntemi var mı? İnstagram’da Hikayeye Gizlice Bakma Uygulaması. İnstagram Hikaye Bakma Hilesi. Görünüme kapalı olan instagram gizli profil görme uygulaması.

İnstagram Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulama sizin resim veya kısa çaplı videolar yüklemenize imkan tanır. Bu uygulamada kişiler genellikle kendi fotoğraflarını takipçileri ile paylaşırlar. Takipçisi olmayanların bu paylaşımları görmesi gizlilik özelliği ile korunmaktadır. Fakat İnstagram Gizli Hesap Görme imkanlarının da bulunduğu bilinmektedir.

İnstagram Hikayelerini Gizlice Görmek Mümkün mü

İnstagram paylaşımlarının istenmeyen kişiler tarafından görünmesini engelleyen bir takım özellikleri olduğu bilinir. Profil gizlilik özelliği ile takip etmediğiniz kişinin hikaye veya paylaşımlarınızı görmesi engellenmektedir. Fakat bu sınırlamayı delip geçen bir takım uygulama ve İnternet sitesinin olduğunu biliyoruz.

Sanal gizlilik bu alanda insanlar tarafından oldukça ihlal edilmektedir. Sırf merak yüzünden bu alanda hizmet veren uygulama veya İnternet sitelerine ciddi talepler oluştu. Her gün on binlerce kişi İnstagram Story Gizlice Bakma hilesi veya İnstagram’da Hikayeye Gizlice Bakma Uygulaması aramaktadır. Bunun ne kadar doğru olduğu hakkında konuşmak istemiyorum. Nedeni ne olursa olsun bir kişinin sanal profiline bakmak istenebilir. Böyle durumlarda ilk olarak takip isteğinin gönderilmesi en doğru olanıdır. Fakat olumsuz sonuçlardan sonra bu tarz uygulama veya siteler üzerinden işlem yapılabilir.

İnstagram Gizli Profil Görmek

İnstagram hesaplarının paylaşıma ve izlenime gizli olması durumunda ne yapılabilir? İşin doğrusu bu konu hakkında hizmet veren site ve uygulamaları geçtiğimiz günlerde İnstagram gizli profil görme uygulaması ile anlatmıştık. Bu yazımıza ulaşmak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler buradan ilgili sayfaya geçiş yapabilir.

Yazımızda da belirttiğimiz gibi bunu mümkün kılan bir takım uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar tarafımızdan kesinlikle denenmemiş olup İnternet üzerinden yapılan paylaşımlar ve yorumlar neticesinde sizin ile paylaşılmıştır.

Hikayeye Baktığım Belli Olmasın

İnstagram‘da birisinin hikayesine gizlice bakma eklentisi olarak bilinen ve bir çok kişi tarafından kullanılan uygulama hakkında bilgi vermek istiyorum. Merak ettiğiniz birisinin hikayesine gizlice bakmak ve baktığınızı kimsenin bilmemesi için kullanılan bu uygulama oldukça basit bir uygulamadır.

İnstagram Stroy Gizlice Bakma

Hikayeye Baktığım Belli Olmasın diyorsanız bu konuda size yardımcı olacak olan uygulama STORYSAVER olarak belirtilir. Goolge playe store de bulunan bu uygulamayı sizde hemen indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Merak ettiğiniz tüm açık İnstagram hesaplarının story (hikaye) bölümlerini incelemeniz ve kimsenin bundan haberi olmamasını sağlayabilirsiniz. Yüklediğiniz eklentiyi aktif ettikten sonra ana sayfa üzerinden İnstagram hesabını bularak bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün hale geliyor. Ayrıca bu alanda paylaşılan resimleri kaydederek telefonunuza indirme imkanınız da bulunmaktadır.

İnstagram hikayesine bakacağınız kişinin resimlerini paylaşma, aktarma veya paylaşma seçenekleri ile işlem yapmanıza da imkan verilmektedir. Sizde çok merak ettiğiniz bir kişinin veya ünlü birisinin İnstagram hikayeleri görebilir ve kimsenin bundan haberdar olmamasını sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.