KızlarBiliyor

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar ile sizde kendi işinizi kurabilirsiniz. Ücretsiz bayilik sistemi hakkında tüm merak ettikleriniz. Bayilik sözleşmesi imzalamadan önce bilmeniz gerekenler. Ülkenin her bölgesine bayilik veren ve ücret talep etmeyen sektörler hangileri. Ücretsiz franchising veren markalar hangileri. Yeni bir iş kurmak için ücretsiz bayilik alabileceğiniz markaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ücretsiz Bayilik

Yeni bir iş kurmak ile ilgili en çok merak edilen yapılacak iş için herhangi bir markanın bayisi olunabilir mi? Olunursa bunun için ne kadar bayilik ücreti ödemek gerekir? Bayilik ücreti bir kereye mahsus olarak mı ödenir? Bayilik şartları arasında girişimciyi en çok sıkıntıya sokan madde hangisi. Bu ve buna benzer sorulara cevap bulmadan her hangi bir bayilik sözleşmesi imzalamamanızı tavsiye ederim.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar birbirinden farklı sektörde iş kurmanıza yardımcı olmaktadır. Yapmak istediğiniz sektörü belirlemek ve bu alanda ücretsiz bayilik veren markalar ile iletişime geçmeniz oldukça önemlidir. Ülke geneline ücretsiz bayilik veren markaların neler olduğu ve hangi illere daha kolay bayilik verdikleri aşağıda belirtilmiştir. Sizde bu alanda bir iş kurmak istiyorsanız hemen ücretsiz bayilik sözleşmesi imzalayabilirsiniz.

Ücretsiz Bayilik Veren Markalar

Yeni bir iş kurmak veya girişimde bulunmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu bayilik nasıl alınır? bayilik almak için ne kadar ücret ödenir? İş kurmak için ürün temin etmek, işe uygun bir dükkan bulmak, dekorasyon ve benzeri giderler oldukça önemlidir. Bunların yanında açılmak istenilen dükkan için bayilik ücreti ödemek girişimcilerin oldukça zorlanmasına neden olur. Bu tür bir girişim de bulunacak olanların ise ücretsiz bayilik veren markalar ile çalışması olacaktır. Birbirinden farklı sektörde bu tür markaların bulunduğunu bilmeniz gerekir. Aşağıda belirttiğimiz sektörler arasından bir iş kurmak isteyenler tamamen ücretsiz olarak verilen bayiliklere kolaylıkla ulaşabilirler.

Herhangi bir markanın bayisi olmak yeni bir iş kurmak isteyenlere büyük avantajlar sağlayabilir. Özellikle satılacak olan ürün için herhangi bir reklam yapmanıza gerek yoktur. Reklam ve tanıtım gibi işler marka veya firmanın kendisi tarafından yapılmaktadır. Bunun yanında ücretsiz olarak eğitim ve satış konularında destek alabilirsiniz. İşletmenin sahip olacağı avantajlar bunlarla sınırlı değildir. Bu belirttiğimiz avantajların dışında tabela ve broşür gibi destekler de sağlanmaktadır.

Yeni bir marka oluşturmaya çalışmak yerine Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar ile ortaklıklar kurulabilir. Yeni açılacak bir dükkanda siz sadece bilinen ve müşteriler tarafından tercih edilen ürünü satmak ile meşgul olmasınız.

Hemen Bayilik Alabileceğiniz Sektörler

Yukarıda da belirttiğimiz gibi birbirinden farklı sektörlerde ücretsiz bayilik verilmeye devam ediliyor. Özellikle Gıda üzerine bir iş kurmak isteyenler bu konuda oldukça şanslıdır. Verilen bu bayiliklerin büyük bir bölümü gıda sektörü üzerinden gerçekleşir. Bu neden ile bu sektörde hizmet vermek adına arayış içerisinde olanlara en kolay alınabilecek ve ücret ödemesine gerek duyulmayacak işlerden bir kaç tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Komagene Ücretsiz Çiğ Köfte Bayiliği

Çiğ köfte bilindiği üzere Ülkemizin her bölgesinde bulunan ve sevilerek tüketilen bir üründür. Ülke genelindeki bayi ağını kuvvetlendirmek ve çoğaltmak isteyen Komagene Çiğ Köfte bayilik vermeye devam ediyor. Çok düşük maliyetlerle iş sahibi olmak isteyenler bu marka ve bu sektörün getirilerini muhakkak değerlendirmelidir. Düşük sermayeli iş fikirleri arasında ilk sırayı alan çiğ köfte bayiliği yatırımınızı kısa sürede geri almanıza imkan vermektedir. Bu işin bir diğer artısı ise yaz veya kış ayları gibi herhangi bir mevsimsel sorun yaşamamasıdır. Yılın her döneminde kolaylıkla satılan bu işi yapmak isteyenler 20 bin liralık bir bütçe ile bu işi yapmak için girişimde bulunabilir.

Komagene 20 bin liradan başlayan bayilik paketleri ile sizin bu alanda iş kurmanıza imkan tanımaktadır. Bu ücretin içerisinde ihtiyacınız olan bir çok ürün bulunmaktadır. Çiğ köfteleri koymak ve satış yapmak için gerekli tüm ekipmanları bu ücret karşılığında alarak sizde hemen bir iş sahibi olabilirsiniz. Bu iş kolu hakkında farklı ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren markaların neler olduğunu öğrenmek isteyenler buradan ilgili sayfaya geçiş yapabilirler.

Ekomini Ücretsiz Bayilik Şartları

Ekomini Ücretsiz Bayilik Şartları

Gıda sektörü denildiğinde Market oldukça önemlidir. Birbirinden farklı ürünleri satma imkanının bulunduğu bir market açmak bir çok girişimcinin istediği bir iş koludur. Bu alanda tüm ülke genelinde hizmet veren ekomini oldukça iddialıdır. Her geçen gün bayi sayısını artıran bu marka ile çalışmak sizlere de büyük avantaj sağlayacaktır. 30 ile 100 metre karelik bir dükkan bularak bu işi yapmanıza imkan tanınmaktadır. Bu marketin içinde satılacak olan tüm ürünler bu marka tarafından temin edileceğinden dolayı ürün sıkıntısı yaşanmamaktadır. Dükkanın tutulmasından sonraki tüm işler (raf ve dolap sistemi ile satılacak olan ürünlerin getirilmesi) bu firma tarafından gerçekleştirilir. Sizin ödeme yapacağınız tek şey ise satılacak olan ürünlerin ücretidir.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Dünya Döner Bayilik Şartları

Ülkemizin her bölgesinde sevilerek tüketilen Döner işini yapmak isteyenlerin son dönemde Dünya Döner ile bayilik anlaşması yapıldığı dikkat çekmektedir. Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar arasında gösterilen ve oldukça ilgi gören bu markanın bir bayisi olarak sizde döner işini yapabilirsiniz. Et döner denildiği şu günlerde yaptığı reklamlar ile insanların aklında kalan bu markadan bayilik almak oldukça kolay. Markanın belirlemiş olduğu konsepte bir dükkan açmak isteyenlere yardımcı olan bu dünya döner 100 bin liralık bir sermaye ile bu işe başlangıç yapmanız adına sizlere yardımcı olmaktadır. Bu marka ile bayilik sözleşmesi yapanların aşağıda belirtilen avantajlara sahip olduğunu belirtmek isterim;

  • Kendi üretimi olan ürünler gerçek yaprak dönerdir
  • Ürün temini esnasında herhangi bir sevkiyat ücreti ödemezsiniz
  • Yapmış olduğunuz cirodan kar payı talep edilmemektedir
  • Kendi çiftliklerinde yetiştirilen hayvanlardan ürün hazırlandığı için herhangi bir stok sıkıntısı yaşamazsınız.
  • Ayrıca piyasadan hayvan alınmadığı için satış fiyatlarında anlık değişiklikler ile karşılaşmazsınız.
  • Kendi üretimi olan ürünler aynı fabrikada hazırlandığı için tüm bayilerine aynı kalitede ürün gördermektedir.

Tatlıcı Fehmi Usta Bayilik Şartları

Ücretsiz bayilik alarak gıda sektöründe bir iş kurmak isteyenler tavsiye edebileceğimiz bir diğer marka da Tatlıcı Fehmi Usta olacaktır. Tatlı konusunda 7 den 70 e herkes tarafından bilinen ve sevilen bir tatlı markası olan fehmi usta bu alanda oldukça başarılıdır. Yaptığı tanıtım ve reklamlar ile gündemden hiç düşmeyen bu markanın bayisi olmak size büyük avantajlar sağlayabilir. Birbirinden farklı konseptlerde dükkan açmanıza imkan veren bu kardan alacağınız Franchise bayilik ile kısa sürede yatırımınızı çıkartma imkanı bulunmaktadır. Soğuk zincir taşıma şirketleri ile ürünleri sizlere getiren bu markada 4 farklı konsept imkanı tanımaktadır. Bulunduğunuz bölge ve dükkan açmak istediğiniz bölgeye en uygun konsepti belirleyerek hemen franchising başvurusunda bulunabilirsiniz.

Tatlıcı Fehmi Usta bayiliği yaparak dükkan açmak isteyenlere açılış reklamı ve tanıtım çalışmalarını ücretsiz olarak yapar. Bunun ile birlikte Sosyal medyadan tanıtımınızı yapar gerekli görülmesi halinde açılışlarda tecrübeli personel desteğinde bulunur. Mağaza açılışında gerekli tüm ekipman ve personel desteği ile size yardımcı olan bu markadan bayilik almak için 0535 309 1285 nolu telefondan Cuma Dursun ile iletişime geçebilirsiniz.

Serdar Yıldız

Merhabalar; ben Serdar YILDIZ İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden iş fikirleri ve girişimcilik hakkında yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşıyorum. İş kurmak adına araştırma yapan girişimcilere kredi imkanları, Devlet hibesi ve Devlet destekler hakkında bilgi vermekteyim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.