KızlarBiliyor

Elden Taksitle Telefon Satan Yerler

Elden Taksitle Telefon Satan Yerler

Elden Taksitle Telefon Satan Yerler ve senetle telefon satan mağazalar. Elden taksitle telefon almak isteyenler. Kredi kartı kullanmadan telefon almanıza imkan veren iş mağazalar. 24 ay taksitle telefon satan yerler. İhtiyacınız olan telefonu satın almak adına kredi veya kredi kartı kullanmadan senetle veya elden taksit yapan yerler.

Elden Taksitle Telefon

Bilindiği üzere tüm elektronik ürünlerde uygulanan taksit sınırı cep telefonlarında da geçerli. Belirli taksit sayısının üzerinde bu ürün almak oldukça zor. 24 ay taksitle telefon reklamı yapan bir çok mağaza ise sizlere kredi kullandırmakta ve bu şekildi ürünü almanız sağlamaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda bir çok iş yeri elden taksit sistemini kullanmayı bıraktı. Bunun en büyük nedeni kredi ve kredi kartı kullanımının artması ve müşteriler ile sorunların yaşanması. Satıcı kredi veya kredi kartı ile yaptığı alışverişlerde işlem miktarını bankadan hemen alabilmekte. Kredi kullanan bir müşterinin bankaya taksitlerini ödememesi iş yerini bağlamamaktadır. Sattığı ürünün parasını bankadan alan iş yeri müşterinin takibini yapmamakta ve büyük avantaj sağlamaktadır.

Ülke genelinde bir çok iş yeri yukarıda da belirttiğimiz gibi telefon satışında kredi veya kredi kartı kullandırmaktadır. Pekala kredi notu düşük olanlar nasıl telefon alabilir. Kredi kartı limiti telefon almaya yetmeyen veya kredi kartını borcu olanlar nasıl taksitle telefon alacak. Bu ve buna benzer sorunları olanların tercih edebileceği Elden Taksitle Telefon Satan Yerler olarak bilinmektedir. Bu yerlerin nereler olduğu aşağıda belirtilmiştir. Sizde taksitle telefon almak adına bu iş yerleri ile görüşebilirsiniz.

Kredi Kartı Kullanmadan Telefon Nasıl Alınır

Her alışverişte olduğu gibi telefon alma işleminde de neredeyse bütün iş yerleri kredi kartı talep eder. Kredi kartı olmayan veya kredi kartı limiti yetersiz olanlar nasıl telefon alabilir. Son dönemde herkesin ihtiyacı olan akıllı telefonların en düşüğü 2 bin liradan başlamakta, 15 bin liraya kadar bu ürün satılmaktadır. Bu da bir çok kişinin bu ürün peşin alamayarak taksitle almak zorunda kalmasına neden olur.

Bir kaç yıldır cep telefonlarına uygulanan taksit sınırlandırması sonucunda bu ürüne elden taksitle veya elden senetle telefon satan yerler çok ilgi gördü. İnsanların ihtiyacı olan telefonları hemen teslim eden ve taksit taksit ödemelerine imkan veren bu yerlerin nereler olduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Mutluevim Elden Taksitle Cep Telefonu

Dünyada en çok satılan İphone telefonlarını taksit imkanı ile satan Mutluevim bu konuda listenin ilk sırasını alır. Bir çok satış noktasının kredi kartına dahi taksit yapmadığı bu telefonu elden taksit ile veren firma oldukça ilgi görmektedir. 24 ay vade ile cep telefonu sahibi olmanıza yardımcı olan bu firma alıcılarından bir kaç özelliği taşıyıp taşımadığını sormaktadır. Bunların neler olduğunu hemen sıralayalım;

  • SSK lı düzenli bir gelir sahibi olmanız
  • Herhangi bir icra dosyanızın olmaması
  • KKB puanınızın çok düşük olmaması

Bu 3 kritere olumlu cevap veren müşterilerine 24 aya kadar vade imkanı ve elden ödemeli cep telefonu satışı yapılmaktadır. Sizde almak istediğiniz telefonunun fiyatını ve taksit miktarlarını bu firmanın mağazalarına giderek veya İnternet sitesine girerek hemen öğrenebilirsiniz.

Elden Taksitle Telefon Satan Yerler

Evkur Elden Taksitli Cep Telefonu Satışı

Müşterilerinin bankadan kredi kullanmadan veya kredi kartı kullanmadan telefon sahibi olmasını sağlayan firmalardan birisi de EVKUR olarak bilinir. Evkur kendi finansman sistemi ile taksitle telefon sahibi olmanızı sağlar. Kendi finansman hizmeti ile müşterilerinin peşin fiyat üzerinden alabilecekleri ürünleri taksit imkanı ile ödeme şansı tanınmaktadır. 2 aydan 12 aya kadar vadeli olarak cep telefonu alma imkanınız bulunmaktadır. Sizde en yakın evkur mağazasına giderek elden taksitli cep telefonu alabilirsiniz.

Forsavm Elden Taksitli Cep Telefonu Satışı

Banka kartı veya banka kredisi kullanmak istemeyen müşterilerine elden taksitli cep telefonu satışı yapmaya devam ediliyor. Size uygun ödeme tablosu ile aylık elden taksitli ürün satışı yapan bu firma İzmir, Balıkesir ve Manisa’da ikamet etme zorunluluğu getirmektedir. Bunun ile birlikte bu mağazadan taksitli ürün almak isteyenlerin taşıması gereken şartlar şu şekildedir;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • 18 yaşından büyük 55 yaşını geçmemiş olmak
  • Sigortalı, bağkurlu veya devlet memuru olmak
  • İzmir, Balıkesir veya Manisa’da ikamet ediyor olmak
  • Herhangi bir bankadan icralık olmamak

Yukarıda belirtilen şartları taşıyanlar elden ödemeli cep telefonu satışı için forsavm mağazalarına gidebilirler.

MediaMarkt Kredi Taksitli Cep Telefonu Satışı

Elektronik ürün satışında lider mağaza zincirlerinden birisi olan media markt taksitli telefon satmaktadır. Bu mağaza Denizbank kredi desteği ile müşterilerinin istedikleri telefona kavuşmasında aracılık yapmaktadır. Kredi kullanmaya herhangi bir kısıtlaması olmayan herkes bu satış kampanyasından yararlanabilir. Bankanın vereceği kredi ile alacağınız cep telefonunun borcunu taksitler halinde ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. 2 aydan 36 aya kadar vade imkanı ile ürün satan bu mağaza sizlere böylelikle ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz Elden Taksitle Telefon Satan Yerler veya kredi kullanarak taksitli cep telefonu satan yerlerden sizde ihtiyacınız olan telefonu alabilir ve taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.