KızlarBiliyor

Kalıcı Lazer Epilasyon Fiyatları

Kalıcı Lazer Epilasyon Fiyatları

Vücudun farklı bölgelerinde çıkan ve istenmeyen tüyler için Kalıcı Lazer Epilasyon Fiyatları. Buz Lazer nedir, buz lazer fiyatları. Kalıcı epilasyon fiyatları. Vücudun her bölgesi için yapılan tüm vücut lazer fiyatı.

Kadın veya erkeklerin istenmeyen tüy ve kıllar için yaptırdığı lazer epilasyon ile kalıcı sonuç elde edilmektedir. 18 yaşından büyük olan ve aşağıda belirtilen rahatsızlıkları olmayanlar bu imkandan yararlanarak istenmeyen tüylerden kurtulabilir.

Kalıcı Lazer Epilasyon

Vücudumuzun bir çok bölgesinde istenmeyen tüy veya kıllar bir çok kişinin korkulu rüyasıdır. Bunlardan kurtulmak adına birbirinden farklı yöntemler yıllardır yapılmaktadır. Son dönemde en çok kullanılan ve sorunun çözümü kalıcı lazer epilasyon olarak değerlendirilir. Özellikle son günlerde buz lazer olarak bilinen bu epilasyon yöntemi bir çok bay ve bayan tarafından kullanılmaktadır.

Uygulanacak olan bölge, kişi ve kıl yapısına göre farklı seans aralığı ve seans sayısına göre kesin sonuç veren bu yöntem oldukça etkilidir. Bu neden ile yapılacak olan Kalıcı Lazer Epilasyon Fiyatları seans başı ücret olarak belirtilir. Uygulanacak olan seans sayısı kişinin ten renginden kılların kalınlığına kadar bir çok etkene bağlı olarak değişebilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişinin erkek veya bayan olmasına göre farklı fiyat aralığı bulunmaktadır. Erkek epilasyon fiyatları bayanlara göre biraz daha yüksektir. Bunun nedeni erkeklerde bulunan kılların daha kalın ve daha fazla olmasıdır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi lazer epilasyonu yaptırılacak olan bölgenin durumuna göre fiyat verilmektedir. Normal şartlarda Kalıcı Lazer Epilasyon Fiyatları bölgesel olarak şu şekilde belirtilmektedir.

Kalıcı Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılır

İnsanların istenmeyen tüylerden kurtulmak adına yaptırdığı buzlu lazer epilasyon ağrısız bir işlemdir. Bunun ile birlikte kesin sonuç alındığı için oldukça fazla ilgi görmektedir. Birbirinden farklı firma ve markalar bu işi yapmakta olup sizde bu tarz bir işlem yaptırmak istiyorsanız temizlik kurallarına uygun bir firmayı tercih etmelisiniz.

Yüz, kol, bacak, dudak üstü, kaş ortası, ense, göğüs veya tam vücut gibi bir çok bölge için bu işlemi yaptırabilirsiniz. Bu veya daha farklı bölgeler için tek seans veya aynı sayıda seansta netice almak mümkün değildir. Bazı bölgeler 3 ile 5 seans aralığında kesin çözüm vermektedir. Bazı bölgeler için ise de 12 seansa kadar bu işlem uygulanabilmektedir. Bu konuda seans sayısını belirleyen etkenlerin neler olduğunu kısaca sıralamak istiyorum;

 • Lazer epilasyon yapılacak olan bölge
 • Kişinin ten rengi
 • Bölgedeki tüy ve kıl yoğunluğu
 • Tüy ve kılların kalınlığı
 • Tüy ve kılların rengi

Kalıcı Lazer Epilasyon Yapılmayan Bölgeler

Yukarıda belirtilen bölgeler dışında da lazer epilasyon işlemi yapılmaktadır. Fakat bazı kişi veya rahatsızlığı olanlara bu uygulama kesinlikle yapılmamalıdır. Bu işlemin yapılmasına engel olan nedenlerin neler olduğunu sıralamak gerekirse;

Kalıcı Lazer Epilasyon Fiyatları
 • Vitiligo veya sedef türünden cilt rahatsızlığı olanlara
 • 18 yaşından küçük olanlara
 • Güneşlenme veya solaryum kaynaklı bronzlaşanlara
 • Son 6 ay içerisinde akne tedavi ilaçları kullananlara
 • Gebelik durumu olanlara
 • Cilt kanseri olanlara
 • Cildinde yanık veya apse olanlar
 • Kalp pili kullananlara
 • Sara nöbeti geçiren hastalara

Tüm Vücut Epilasyon Fiyatları

İsteyenler bu işlemi bölgesel olarak yaptırabilirler. İsteyenler de erkak veya bayan fark etmez tüm vücut epilasyon yaptırabilir. Az önce de belirttiğimiz listede bayanlar için tüm vücut epilasyon ücreti seansı 750 TL. Erkekler için tüm vücut epilasyon ücreti ise seans başına 1.500 TL dir. Bu seansların ne kadar süreceği ve toplam ücretin ne kadar olacağı tam olarak sizin vücut yapınız, ten renginiz, kılların rengi ve kalınlığı ile farklılaşmaktadır. Fakat ortalama bir tam vücut epilasyon işlemi için minimum 6 seans ve üzerinde bu işlemi yapmanız gerekmektedir..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.