KızlarBiliyor

Erkeklere Ağda Yapan Yerler

Erkeklere Ağda Yapan Yerler

Bakımına dikkat eden erkekler son dönemde Ağda yaptırmayı süreklilik haline getirmekte. Vücudunda istenmeyen tüylerin giderilmesi adına yapılan ağda oldukça ilgi görmekte. Özellikle kulak ve kaş etrafında çıkan kılların kötü görünüme sahip olduğunu düşünen binlerce erkek ağda yaptırmayı tercih etmekte. Tabi ki ağda yaptıran erkekler sadece bu bölgelere değil vücutlarının farklı bölgelerine de ağda yaptırmaktadır. Sizde Erkeklere Ağda Yapan Yerler ile iletişime geçerek vücudunuzda olmasını istemediğiniz kıllardan kurtulabilirsiniz.

Erkeklere Ağda Nasıl Yapılır

İstenmeyen tüy veya kıllar için erkeklerin kullandığı en yaygın yöntem jilet olarak bilinir. Bunun yanında tıraş makinesi ile bu tür kılları ortadan kaldıranların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Fakat jilet ile temizlenen kıllar zaman ile kalınlaşmakta ve daha kötü görüntüler ortaya çıkmaktadır. Bu gibi sorunları olanlar bayanların kullandığı ağda ürünleri kullanmakta ve iyi sonuçlar almaktadır. Güzel görünmek isteyen bakımlı erkekler sıcak ağda diye bilinen ağdaları tercih etmektedir. Bu ürün isteyenler evinde kendileri de kullanabilir. Fakat erkekler bu konuda kuaförünü tercih etmektedir. Her ne kadar erkek güzellik merkezleri bu işleri daha profesyonelce yapsalar da erkekler tıraş olmak için gittiği berber veya kuaförlerde bu tür işlerini yaptırmaktadır.

Kulak etrafı, buru bölgesi, alın ve kaş bölgesinde istenmeyen tüyler bu yöntem ile 10 dakikada temizlenebilir. Sizde isterseniz bu işi tıraş olduktan sonra rahatlıkla yaptırabilir ve istenmeyen kıllardan kurtulabilirsiniz.

Erkeklerde Bacak Kılları İçin Ağda Yapmak

Bacaklarda olan kılları temizleme işi bayanlar tarafından oldukça sık yapılmaktadır. Daha güzel ve pürüzsüz bacaklara sahip olmak isteyen bayanlar birbirinden farklı ağdalar ile bu işi yapmaktadır. Son dönemde bacaklarında kıl olmasını istemeyen binlerce erkek de bu işlemleri yapmakta. Özellikle yaz aylarında bacaklarında kıllar ile gezmek veya denize girmek isteyen erkekler bacaklarına ağda yaptırmanın derdinde. Özellikle Erkek Güzellik Merkezlerinde bu işi yaptıranlar olduğu gibi evinde kendi yapan erkeklere rastlamak mümkün. Sıcak ağda hatta lazer epilasyon yaptırarak bacaklarında çıkan kıllardan kurtulan erkekler her geçen gün artmakta. Tabi ki bu işlemi bacaklarının dışında kalan bölge için yaptırmak da mümkün. Erkekler özellikle omuz ve sırt bölgesinde çıkan kıllar için ağda yaptırmaktadır. Sizde belirttiğimiz bu bölgelerde bulunan kıllardan kurtulmak için bir güzellik merkezine başvura bilir ve kısa sürede bu kıllardan kurtulabilirsiniz.

Erkek Kol Kılları İçin Epilasyon

Epilasyon özellikle de lazer epilasyon son yıllarda sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Kalıcı kıl sorununa karşı en etkili yöntem olarak bilinen bu yöntem ile bir çok erkek psikolojik sıkıntıdan kurtuldu. Bazı erkeklerin kol ve ayaklarında yoğun olarak çıkan kıllar psikolojik olarak sıkıntı yaşamalarına neden olmaktadır. Bayanlarda olduğu gibi epilasyon ve güzellik merkezine giden baylar bu sorundan kurtulma imkanına sahip. Kol kılları için bir kaç seansta kesin çözüm sunan bu tür merkezler ortalama olarak kol kılları için 4 ile 8 bin liralık bir fatura çıkartmaktadır. İstanbul’da Erkeklere Ağda Yapan Yerler bu neden ile yüzlerce başvuru almakta ve yoğunluk yaşamaktadır. Sizde isterseniz bu tür hizmet veren bir merkez ile iletişime geçerek istenmeyen kıllarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.