KızlarBiliyor

BİM Bayilik Şartları Nelerdir

BİM Bayilik Şartları Nelerdir

Ülkemizin en büyük market zincirine sahip olan BİM kimlere bayilik veriyor. Gıda alanında en büyük market sayısına sahip olan BİM bir çok kişi tarafından takdir edilmekte. Her köşede bir şubesi olan bu market zincirinde yer almak için ne yapılmalı. BİM Bayilik Şartları Nelerdir, BİM franchise sistemi ile ortaklık şartları nelerdir. BİM marketler zincirine dükkanını kira vermek isteyenlerden nereye başvurmalı. BİM Marketleri hakkında tüm merak ettiklerinizi BİM Bayilik Şartları Nelerdir başlığı ile sizlerle paylaşmak istiyorum.

BİM Neden Çok Tercih Ediliyor

İlk kez 1995 yılında 25 mağaza ile bu işe başlayan bu markanın en büyük amacı vatandaşlarımızı en düşük ücret ile kaliteli ürünleri sunmaktır. Kısa süre içerisinde kendisine olun ilgiye kayıtsız kalmayan bu marka tüm Ülke genelinde market sayısını hızla artırmıştır. Satmış olduğu ürünlerin kalitesi ve uygun fiyatı nedeni ile bir çok yerde talep gören BİM mağazaları 2020 yılında market sayısını 9 Binin üzerine çıkardı. Vatandaşların bu büyük ilgisinden son derece memnun olan bu marka bir çok kişinin de dikkatini çekmiştir. Bir çok kişi bu marka ile çalışmak istemektedir. Bunun için BİM Bayilik Şartları Nelerdir sorusunu oldukça sıklıkla sormaktadırlar. Ama maalesef BİM bayilik sistemi ile çalışmamaktadır. Bu sisteme benzer diğer marketlerde aynı sistem üzerinde çalışmaktadır. Bunun haklı nedenleri olmak ile birlikte bütünlüğün bozulmaması adına bu marketler zinciri tek bir yerden yönetilmeye devam etmektedir.

BİM’de Neden Ürünler Koli İçinde Satılır

Bir hane halkının temel ihtiyaçlarının % 80 ‘ini karşılayacak şekilde bir sistem ile çalışan bim müşterilerinin menfaatini ön planda tutmaktadır. Bu neden ile aldığınız ürünlerin kalitesinden dolayı herhangi bir sıkıntı yaşarsanız tartışmasız iade edebileceğinizi taahhüt eder. Müşterilerine gösterişsiz ve sade bir teşhir olanağı tanıyarak gereksiz harcamalardan kaçınmaktadır. Gösterişli stant ve albenili dizimler nedeni ile insanların dikkatini çekmektense kaliteli ve ucuz ürünü daha ulaşılabilir bir şekilde satmanın planlaması yapılmaktadır. Bu neden ile bu marketler zincirinde satılan ürünler koliler içerisinde satışa sunulmaktadır. Kısa sürede insanlar satılan ürünlerin kalitesini gördüklerinden dolayı bu olaya fazla dikkat etmezler veya umursamazlar.

BİM Neden Bayilik Vermiyor

Birleşik Mağazalar A.Ş. (Kısa adı BİM) tüm mağazalarını bu şirket çatısı altında açarak yönetmektedir. Bu neden ile maalesef bayilik veya franchise vermemektedir. Fakat bu markete uygun bir iş yeriniz varsa burayı kiralamak adına BİM  ile iletişime geçebilirsiniz. Kendinize ait bir dükkanınız var ve bunun BİM mağazalar zinciri tarafından kiralanmasını talip etmek isteyenler bu sekmeye tıklayarak başvuru formunu doldurabilirler. Kendi dükkanını açmak için arayış içerisinde olan dükkan açmak için verilen devlet destekleri hakkında yazdığımız yazıları buradan inceleyerek konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.