KızlarBiliyor

Ziraat Bankası Kredi Kartı Kredisi

Ziraat Bankası Kredi Kartı Kredisi

Farklı bankalardan alanın kredi kartlarının borçlarını ödemekte zorlananlara düşük faizli kredi imkanı. Ziraat Bankası Kredi Kartı Kredisi ile sizde ödeme zorluğu çektiğiniz kredi kartı borcunu ödeyebilirsiniz. Düşük faiz imkanı ile verilen kredi kartı kredisi ile sizde kredi kartı borcunu ödeyebilir ve 60 aya kadar vade imkanından yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi 2019

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da kredi kartı borcunu ödemekte zorlananlara kredi müjdesi geldi. Ziraat bankası bu konuda faiz indirimi ile kredi kartı borçlularına yardımcı olmakta. Sizde birikmiş kredi kartı borcunu ödemekte zorlanıyorsanız verilen bu krediyi kullanabilirsiniz. alacağınız kredi ile kredi kartı borçlarınız için ödemek zorunda kaldığınız faizden kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca şuan verilen tüketici kredilerine oranla çok daha düşük faiz oranın uygulandığı bu krediye başvurmak isteyenlerin en yakın ziraat bankası şubesine gitmesi gerekmektedir.

Düşük Faizli Kredi Kartı Kredisi

Yüzde ikinin üzerinde verilen tüketici kredilerinden yararlanmak istemeyen ve bu neden ile kredi kartı faiz oranlarına katlanmak zorunda kalıyordu. Yüksek faiz oranlı kredi işletilen kredi kartlarının tüm borcunu kapatarak tek bir kredi de birleştirmek isteyenler için bu büyük bir avantaj olarak görünmekte. Bankanın iki farklı kredi faizinin uyguladığı bu kredi imkanından yararlanarak sizde 60 aya kadar vade imkanı ile bu krediyi kullanabilirsiniz. Herhangi bir banka veya bankaların kredi kartına olan borcunu ödemek isteyenler için uygulanan faiz oranı ve vade imkanları aşağıda belirtilmiştir. Sizde belirtilen bu şartlar ile kredi kartı borç transferi kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Düşük Faizli Kredi İmkanı 2019

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kredi kartına olan borcunuzu kapatmak için kullanabileceğiniz bu kredinin 2 farklı faiz oranı bulunmaktadır. 24 aya kadar kullanmak istediğiniz kredi kartı kredisi için uygulanan faiz oranı % 1,10 olarak belirtilmiştir. Daha uzun vadeli olarak bu kredi imkanından yararlanmak isteyenlere ise 60 aya kadar vade imkanı tanınmaktadır. 60 ay vadeli Ziraat Bankası Kredi Kartı Kredisi kullanmak isteyenler için belirlenen faiz oranı ise  % 1,20 olarak belirtilmiştir. Sizde belirtilen bu imkanlar dahilinde kredi kullanmak istiyorsanız en yakın ziraat bankası şubesine başvuruda bulunmalısınız.

  • 24 ay vadeli Ziraat Bankası Kredi Kartı Kredisi 2019 yılı faiz oranı % 1,10
  • 60 ay vadeli Ziraat Bankası Kredi Kartı Kredisi 2019 yılı faiz oranı % 1,20

24 ay vadeli olarak kullanacağınız 10. 000 TL tutarında kredi kartı borç transferi kredisi için ödemeniz gereken aylık taksit miktarı 490 lira olacaktır. 10 Bin Liralık kredi kartı borcu için 60 ay vadeli olarak kullanılacak kredinin aylık taksiti ise 250 liradır. Sizde belirtilen bu oranlar ile Ziraat Bankası Kredisi kullanabilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.